On-line servis

Potřebujete přístroj běžně seřídit, opravit nebo zkalibrovat včetně kalibračního listu? Není problém. Provádíme všechny servisní činnosti spojené s nabízeným sortimentem - a co neprovádíme přímo u nás v servisním středisku, to jsme schopni zajistit.


Pokud si nevíte rady, jednoduše zavolejte:

Přístroje určené k servisu můžete odeslat přímo na adresu naší firmy,stačí pouze vyplnit níže uvedený formulář. Pokud nemáte čas zařizovat dopravu, můžeme zajistit vyzvednutí výrobku na Vámi zvolené adrese. V případě záručních oprav je vyzvednutí ZDARMA, v případě běžného servisu je vyzvednutí zpoplatněno částkou 150,- Kč. Vyzvednutí zajistí přepravní služba GLS. Potvrzení zadaných údajů o opravě i vyzvednutí výrobku obdržíte e-mailem.

Na této stránce níže vyplňte formulář objednávky opravy. Správně vyplněný formulář umožní rychlé vyřízení objednávky.

V případě dotazů na servis Vám kdykoli rádi pomůžeme. Můžete nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

email: info@progeostav.cz
zelená linka: 800 700 077

Po - Pá: 8:30–17:00

Zasílací adresa:
NAVISAT, s.r.o.
K Žižkovu 97/5
190 00 Praha 9

Servis se provádí až po schválení předem navržené ceny za opravu.  Pokud na základě cenové nabídky opravu odmítnete, bude vám výrobek zaslán neopravený zpět. V případě odmítnutí opravy Vám budou účtovány náklady za obousměrnou dopravu  ve výši 260,- Kč (s DPH).Částku za diagnostiku neúčtujeme (vyjma případů, kdy je nutné postoupit přístroj dále, např. do servisu v rámci EU, potom jsou účtovány náklady na zaslání výrobku třetí straně. O této skutečnosti vás VŽDY budeme informovat a vy se sami můžete rozhodnout, zda této možnosti využijete, či nikoliv.)


FORMULÁŘ PRO OBJEDNÁNÍ SERVISU