O firměOd roku 2007 působíme v oblasti přístrojů a vybavení pro stavaře a geodety. Jsme dovozcem, prodejcem a servisním centrem pro optické nivelační přístroje, rotační a multilineární lasery, dálkoměry, měřící kolečka a spoustu dalšího nezbytného vybavení pro stavaře, řemeslníky a geodety, včetně příslušenství pro stabilizaci, jako jsou mezníky, vytyčovací kolíky, spreje, hřeby a pod. Máme rozsáhlé skladové zásoby a většinu věcí z naší nabídky si můžete odnést z naší prodejny na Praze 9 rovnou, bez nutnosti předchozího objednávání.


Od roku 2013 máme vlastní servis geodetických a stavebních přístrojů všech značek, běžně opravujeme a seřízujeme např. nivelační přístroje, rotační lasery a laserové dálkoměry. Opravy a kalibrace provozujeme a zajišťujeme ve spolupráci s firmou geoobchod, s.r.o., pro kterou jsme v Praze výdejním místem/pobočkou.

Provádíme jak servis, tak i kalibrace.

- jsme autorizovaným prodejcem a servisním místem značky Lamigo
- nabízíme zboží značek Leica, geofennel, SOUTH, BOSCH, NEDO, BMI a dalších
- u všech uvedených značek provádíme servis a seřízení, u námi prodaných přístrojů je první seřízení po půl roce ZDARMA.

 

V rámci servisu provozujeme i půjčovnu stavebních měřících přístrojů.

Naši pracovníci Vám rádi zodpoví veškeré vaše dotazy na telefonním čísle 800 700 077 nebo na emailu: info@progeostav.cz

Servisní případy jsme schopni vyzvednout již následující pracovní den na vámi zadané adrese. Objednávku servisu můžete provést ZDE.