Nivelační sada SOUTH NL-20 + stativ + lať 4m

Kód: sadanl20

5 917,00 

(4 890,00 Kč bez DPH)

Obratem k dodání
Sada obsahuje  nivelační přístroj SOUTH NL20 + stativ s rovnou hlavou + lať 4m.

Nivelační přístroj velmi spolehlivý, vhodný na stavbu menšího rozsahu. Nivelační přístroj NL-20 je odolný odolný vůči vodě (IPX4) a proti nárazu. Kovové tělo vydrží i pád ze stativu a většinou stačí pouhé seřízení nivelačního přístroje pro jeho plnou funkčnost.

Přístroj je vybaven vestavěným kontrolérem zajišťujícím spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti.

Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje je skleněný a poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15˝ umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6˝.

Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Nivelační přístroje

30 m
2,5 mm/km obousměrné nivelace
kovové
vláknový
SOUTH Surveying
20x
- přístroj SOUTH NL20
- transportní box s olovnicí
- stativ s rovnou hlavou
- lať 4 m

Nenalezeny žádné příspěvky

Další produkty v kategorii nivelační přístroje

Další produkty v kategorii nivelační latě

Další produkt v kategorii stativy

Nahrávám...