Sleva 2%

Nivelační sada SOUTH NL-20 + stativ + lať 4m

Obratem k dodání
Doporučená cena: 4 990,00  bez DPH
5 916,90  vč. daně Ušetříte: 100,00 Kč (2%)
(4 890,00  bez DPH)
sadanl20
+

Sada obsahuje  nivelační přístroj SOUTH NL20 + stativ s rovnou hlavou + lať 4m.

Nivelační přístroj velmi spolehlivý, vhodný na stavbu menšího rozsahu. Nivelační přístroj NL-20 je odolný odolný vůči vodě (IPX4) a proti nárazu. Kovové tělo vydrží i pád ze stativu a většinou stačí pouhé seřízení nivelačního přístroje pro jeho plnou funkčnost.

Přístroj je vybaven vestavěným kontrolérem zajišťujícím spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti.

Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje je skleněný a poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15˝ umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6˝.

Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Výrobce:
SOUTH

Nivelační přístroje

Dosah:
30 m
Přesnost:
2,5 mm/km obousměrné nivelace
Tělo kompenzátoru:
kovové
Typ kompenzátoru:
vláknový
Zvětšení:
20x
- přístroj SOUTH NL20
- transportní box s olovnicí
- stativ s rovnou hlavou
- lať 4 m