Nivelační přístroj Profi-32

Obratem k dodání
5 929,00  vč. daně
(4 900,00  bez DPH)
repasprofi32
+

Minimální množství pro "Nivelační přístroj Profi-32" je 1.

Přístroje jsou používané, jedná se o repas.

Nivelační přístroj PROFI-32 je extrémně spolehlivý s magnetický bržděným komepnzátorem, zaručuje spolehlivé měření ve velmi těžkých podmínkách. Sada obsahuje přístroj, stativ a nivelační lať.

Kvalitní stavební nivelační přístroj, s přesností +- 0,7mm/km, minimálním zaostřením 0,3m, magneticky tlumený kompenzátor, zvětšení dalekohledu 32x, záruka 24 měsíců.

Kompenzátor je zavěšen na čtyřech drátkách z vysoce kvalitního kovu, které zajišťují minimální koeficient teplotní roztažnosti a poskytují nevídanou odolnost a přesnost. Jemně vyladěný magnetický tlumící systém rychle urovnává přístroj do roviny a stabilizuje záměrnou přímku bez ohledu na vibrace, vznikající při práci blízko těžkých strojů nebo rušných silnic.Repasované nivelační přístroje nabízíme dle aktuálního stavu servisu. Pokud máte zájem o repasovaný přístroj, zavolejte nám a my vám sdělíme, zda a jaký konkrétní přístroj je v repasu dostpný. Cena repasovaných přístrojů začíná na 2050,- + DPH, pokud požadujete přístroj v sadě, stativ  i lať jsou vždy nové. Stativy a latě repasované nenabízíme, ani je nevykupujeme.Lze zakoupit samostatně nebo v sadě se stativem a nivelační latí.Na všechny repasované přístroje poskytujeme záruku 6 měsíců. Obrázek je reálný.

Výrobce:
SOUTH
- přístroj