Leica Laserový dálkoměr DISTO D510 AKCE

Kód: 33306

10 300,00 

(8 512,00 Kč bez DPH)

Do druhého dne

Přístroj DISTO D510 je vybaven digitálním hledáčkem ,který vám usnadní práci za sluníčka na velké vzdálenosti. Bluetooth nabízí propojení s vaším chytrým telefonem, čímž získáte paměť pro vaše měření. Zvládá základní funkce jako měření délky, sčítání, odčítání, výpočet objemu a plochy a nepřímé měření pomocí Pythagorovy věty (2 a 3 body). - přesnost 1mm - dosah od 0,05m do 200m - měření minimální a maximální vzdálenosti - kontinuální měření (vhodné pro stanovení např. roztečí bodů) - sčítání / odčítání jednotlivých měření - výpočet plochy (délku jedné strany lze sečíst i z několika měření) - sčítání / odčítání ploch - výpočet kubatury (délku jedné strany lze sečíst i z několika měření) - sčítání / odčítání kubatur - nepřímé měření pomocí Pythagorovy věty (např. určení výšky domu) - paměť na posledních 10 měření.

- Digitální hledáček se čtyřnásobným zvětšením
- Prachotěsný a odolný vůči tekoucí vodě - IP65
- 360° sklonoměr
- Smart Horizontal Mode - přepočtená vodorovná délka
- Měření převýšení
- Bluetooth Smart
- Aplikace zdarma – Leica DISTO sketch

Jednoduché a přesné cílení
Pomocí digitálního hledáčku (zoom 4x) umí Leica DISTO™ D510 měřit s vysokou přesností a v nepříznivých světelných podmínkách. To je neocenitelná výhoda při práci za sluníčka. I když laserový bod už okem nevidíte, cíl najdete přesně na displeji.

 

Odolné, snadná údržba
Ochranný kryt a klávesnice jsou speciálně utěsněné proti vodě a prachu. Přístroj můžete bez problémů umýt pod tekoucí vodou. Kromě toho laserový dálkoměr můžete používat za každého počasí, je odolný proti prachu a dešti (IP65).

Neomezené možnosti měření
Leica DISTO™ D510 má zabudovaný 360° sklonoměr. To znamená, že umí nejen měřit úhly, ale také vypočítat vodorovnou délku! V kombinaci s digitálním hledáčkem nabízí ohromující možnosti nepřímého měření vzdáleností. Lze změřit i např. výšku, i když není k dispozici odrazný cílový
bod.

Bluetooth Smart
Naměřená data lze posílat pomocí Bluetooth® Smart. Bezplatná aplikace Leica DISTO™ sketch podporuje vytváření náčrtů, půdorysů nebo tabulek na vašem iPhonu nebo iPadu. Rozměry můžete dokonce přenášet do fotografií.


Záruka 3 roky (při registraci na stránkách LEICA)

Parametry laserového dálkoměru

  • Výklopka na měření od rohu Výklopka na měření od rohu
  • Upevnění na stativ Upevnění na stativ
2 AA baterie
-5 až +40°C
1,0 mm
143 × 58 × 29mm
do 100 m
2
norma: IP65
36 měsíců
  • Ano Ano
  • Ano Ano
  • Ano Ano
  • Ano Ano
- přístroj
- pouzdro
- AA baterie

Další produkty v kategorii laserové dálkoměry

Nahrávám...