Pásmo BMI, Isolan, na vidlici, 30 m, ocelové

Obratem k dodání
1 996,50  vč. daně
(1 650,00  bez DPH)
+

Pásmo na vidlici o celkové délce 30 m. Provedení :  ocelová vložka o šířce 13 mm, žluté barvy (odolnější díky žlutému povlaku).

Plastová rukojeť.Pásma BMI řady Isolan:


Značka BMI patří ve svém oboru ke špičce kvalitou zpracování a použitými materiály.

Pásma BMI jsou usazena v lehkém kovovém rámu a kombinují patentované prvky a nejvyšší kvalitu použitých materiálů. Ano, patří k těm dražším, ale za svoje peníze dostanete robustní pásmo vyrobené z eloxovaných hliníkových profilů, které jsou přišroubovány do pouzdra, a proto se snadno vyměňují - ano, kazetu s pásmem lze vyměnit, tedy pokud dojde k přetržení pásma, můžete zakoupit nový obsah.Kromě toho mohou být výrobky BMI dodávány s páskami vybavenými patentovanou armaturou FLEXTOP, která spolehlivě zabraňuje zlomení na začátku pásky. Rámy řady Ergoline vynikají trvanlivostí a pohodlností při práci.Výhody:- Pásky odpovídají třídám přesnosti I, II nebo III ES

- většina z nich je schválena ES normami, a proto jsou vhodné pro kalibraci

- rámy jsou navržené podle ergonomických požadavků

- lze během několika sekund změnit z pravého na levý

- Kuličková ložiska odolná proti opotřebení pro nejpohodlnější manipulaci s rámem ERGOLINE

- Špička FLEXTOP zabraňuje poškození na začátku pásky

- nulová poloha pro počíteční kroužek a klikové rameno

- měřicí pásky s tímto symbolem mají průhledný povlak jako ochranu proti opotřebení, a tento povlak je 10krát silnější než jakékoli jiné  neabrazivní povlaky!

- Měřicí pásky se žlutou barvou s metrickým odstupňováním jsou nereflexní a umožňují spolehlivé čtení bez oslnění, navíc je téměř není možné poškodit díky dvojitému povlaku.


 

Výrobce:
BMI

Pásma, metry

Provedení pásma:
  • Na vidlici
Materiál pásma:
  • Ocelové
- přístroj