Digitální nivelační přístroje Leica Sprinter 50

Na objednávku
23 292,50  vč. daně
(19 250,00  bez DPH)
2110
+

Nejjednodušší jednotlačítkový digitální nivelační přístroj na trhu. Zacílíte na lať a on přečte čtení na lati a vzdálenost. Umí číst obrácenou lať a umí provézt klasickou zkoušku přístroje. Stř. km chyba 2,0 mm.

Leica SPRINTER byl vyvinut jako univerzální pomocník ve stavebnictví. Svými technickými parametry i cenou je alternativou ke klasickým měřicím optickým přístrojům. Kombinuje funkce jednoduchého teodolitu (horizontální kruh), nivelačního přístroje a dálkoměru. Elektronické čtení na lati s čárkovým kódem Leica GSS maximálně eliminuje chyby způsobené měřičem, jako jsou cílení a odečítání, a zároveň výrazně urychluje měřické práce. Přístroj sám kontroluje své horizontální urovnání a upozorňuje na vychýlení z vodorovné polohy. Obstojí i v nepříznivých podmínkách se sníženou viditelností latě pod 20 luxů. Kompletní menu je v českém jazyce.

Pouze zacílit, zaostřit, stisknout tlačítko a… měříte! Výška a vzdálenost se objeví na displeji téměř okamžitě. Leica Sprinter také automaticky počítá výškové rozdíly, případně provádí další šikovné výpočty na stavbu sám. Žádný papír, žádná kalkulačka, žádné chyby lidského faktoru. Možnost nastavení českého jazyka i jiných jazykových mutací.

- přístroj

LEICA Sprinter 50 (sprinter50-cz.pdf, 222 Kb) [Stáhnout]

modely LEICA Sprinter (sprinter_50-150-250-cz.pdf, 188 Kb) [Stáhnout]

SPRINTER 50 včetně speciální lati

Celková ceník 21 650,00 Kč
Cena pro všechny 21 650,00 Kč